Ośrodek Rekreacyjno – Wypoczynkowy nad jeziorem Żuczek

Ośrodek Rekreacyjno – Wypoczynkowy nad jeziorem Żuczek znajduje się w malowniczo położonym miejscu – wśród lasów nad brzegiem jeziora, w odległości ok. 3 km od Debrzna. Na turystę czeka tutaj m.in. strzeżone kąpielisko z pomostem i wypożyczalnią sprzętu wodnego.

Na terenie ośrodka do dyspozycji turystów są domki letniskowe oraz oświetlone pole namiotowo-campingowe z dostępem do energii elektrycznej oraz wiaty zaopatrzone w umywalki z bieżącą wodą. Osoby lubiące aktywny wypoczynek mogą korzystać z wielofunkcyjnego boiska do gry w tenisa ziemnego, koszykówkę oraz w piłkę plażową. Na terenie ośrodka są również stoły do gry w tenisa i plac zabaw dla dzieci. Od nadmiaru słońca można odpocząć pod dachem altan rekreacyjnych, a wieczorem rozpalić ognisko i biesiadować pod rozgwieżdżonym niebem. Miłośnicy wędkowania mają możliwość korzystania z bogactwa ryb, w które obfituje jezioro Żuczek.

Ośrodek Rekreacyjno – Wypoczynkowy nad jeziorem Żuczek jest miejscem dla tych, którzy kochają aktywnie spędzać czas z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Jest to idealne miejsce do spędzenia wolnego czasu.


Serdecznie zapraszamy!

UWAGA!!!

Zapraszamy do rezerwowania pobytu w innym terminie.

Rezerwacje pod numerem telefonu 503 105 052 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00 lub bezpośrednio nad jeziorem Żuczek 665 392 694 codziennie od godziny 12:00 do 18:00. Na messengera również odpowiadajmy.

Czekamy na Was!

KONTAKT - REZERWACJE

+48 665 392 694

osrodekzuczek@debrzno.pl turystyka@cksit.debrzno.pl

CENNIK

                                                                            DANE DO PŁATNOŚCI

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Debrznie

Ul . Wojska Polskiego 2

77-310 Debrzno

Nr rachunku bankowego :

BS Człuchów O/Debrzno

90 9326 0006 0081 0726 2000 0010

W TYTULE PRZELEWU PROSIMY WPISAĆ TERMIN ORAZ IMIĘ I NAZWISKO OSOBY REZERWUJĄCEJ

Skip to content