Remont podłogi w sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu
i Turystyki w Debrznie

To projekt który ma na celu rozwój kultury i sztuki w naszej miejscowości, poprzez stworzenie możliwości organizowania różnego rodzaju występów na scenie, przeznaczonych dla mieszkańców, będących zarówno odbiorcami jak i również wykonawcami. Efektem finalnym będzie wymiana podłogi na sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Debrznie na powierzchni 65 m2 wraz z dwoma wejściami na scenę. 

Projekt  realizowany  jest w ramach Programu „Moje miejsce na Ziemi” i sfinansowanych przez Fundacje ORLEN – DAR SERCA. 

#FundacjaORLEN #DARSERCA  

REALIZACJA

CZERWIEC – PAŹDZIERNIK
2020

WARTOŚĆ

15,000 zł
Na zdjęciu efekty prac podczas remontu sceny na sali widowiskowej CKSiT

„Teatr Międzypokoleniowy”

Projekt polega na przeprowadzeniu międzypokoleniowych warsztatów teatralnych dla wszystkich zainteresowanych oraz dla grupy ATeDe – Amatorski Teatr Debrzna, która od niedawna działa wśród lokalnej społeczności. Celem warsztatów jest integracja uczestników oraz ich udział w warsztatach teatralnych prowadzonych przez profesjonalnego aktora. Efektem finalnym projektu będzie stworzenie widowiska teatralnego z samodzielnie wykonaną scenografią, scenariuszem oraz kostiumami.

Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie w Debrznie – Fundację Lokalna Grupa Działania – Naszyjnik Północy

REALIZACJA

LIPIEC – GRUDZIEŃ
2020

WARTOŚĆ

4,000 zł
Na zdjęciu młodzież z SP w Debrznie podczas warsztatów teatralnych

„Opowieści – to się w głowie nie mieści”

To projekt, który uzyskał dofinansowanie Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci” promującego dorobek kultury i zwiększanie obecność kultury w życiu społecznym, poprzez narzędzia on-line i wykorzystanie zasobów kultury w sieci.

Projekt polega na stworzeniu audiowizualnych, interaktywnych warsztatów aktywności twórczej dla dzieci wykorzystujących i promujących dobrą literaturę dziecięcą. Prezentowane treści będą miały charakter uniwersalny i otwarty, a dzięki udostępnieniu ich na stronie projektu staną się materiałem do wielokrotnego i różnorodnego wykorzystania w wirtualnej przestrzeni kultury. Na uwagę zasługuje efekt finalny projektu, będący elementem budowania tożsamości lokalnej, będzie to autorska bajka na temat Debrzna wykonana metodą teatru Kamishibai.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci

REALIZACJA

STYCZEŃ – MAJ
2019

WARTOŚĆ

13,000 zł
Na zdjęciu instruktorka wraz z uczestnikiem warsztatów
Skip to content