Oferta pracy – recepcjonista

Poszukujesz pracy sezonowej? Chcesz dorobić sobie aby osiągnąć wymarzony cel?
Wychodzimy Ci naprzeciw. Sprawdź naszą ofertę i aplikuj 🙂
CV prosimy składać na adres promocja@cksit.debrzno.pl do 10.06.2022 r.

Czekamy właśnie na Ciebie !

Recepcjonistka/ ta

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Debrznie zatrudni  recepcjonistkę/tę do Ośrodka Wypoczynkowego nad Jeziorem Żuczek. Ośrodek posiada 6 domków letniskowych drewnianych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa klientów ośrodka wypoczynkowego
  • kontakt z klientem –  telefoniczny i osobisty. itp
  • obsługa systemu rezerwacyjnego, kasy fiskalnej ora terminala płatniczego,
  • przygotowanie i posprzątanie domków letniskowych

OCZEKIWANIA:

– mile widziane doświadczenie na wymienionym stanowisku

– pozytywna energia i zaangażowanie w codziennej pracy

– dyspozycyjność i odpowiedzialność,

– mile widziana znajomość języka obcego

OFERUJEMY:

– Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dobrej i życzliwej atmosferze

praca od 15.06.2022, świadczenie pracy w ramach umowy-zleceni