Festiwal Projektów Twórczych- podsumowanie naszej pracy w 2021

Zaczęliśmy od niesamowitego pokazu malowania piaskiem, z którego film będziecie mogli niedługo obejrzeć na naszym profilu!
Pani Dyrektor Ola Karowska przedstawiła nam działania, jakie zostały zrealizowane w tym roku w ramach projektu „Biblioteka OdNowa”.
Pan Dyrektor Dominik Gostomski z Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury w Kamieniu Krajeńskim przedstawił nam swój sensoryczny projekt skierowany do dzieci, którego inspiracją były szkolenia z naszego Niezbędnika Twórczego Edukatora.
Dziękujemy jeszcze raz naszym partnerom w projektach edukacyjno-animacyjnych: Debrzeńskiej Radzie Seniorów oraz Młodzieżowemu Ośrodkowi Wychowawczemu w Debrznie, dzięki Wam ten projekt był taki cudowny! Młodzież z MOWu pokazała nam efekty swojej ciężkiej pracy nad projektem Klub Młodzieży Twórczej z Panem Bartkiem Miernikiem, które były zachwycające!
Dziękujemy wszystkim partnerom w naszym projekcie: Żłobek Gminny w Debrznie, Przedszkole Miejskie im. Jana Brzechwy w Debrznie, Szkoła Podstawowa w Myśligoszczy, Szkoła Podstawowa w Starym Gronowie, Szkoła Podstawowa w Debrznie oraz Szkoła Podstawowej w Uniechowie.
Na koniec po krótkiej przerwie wszyscy zastanowili się nad rolą biblioteki oraz kierunkach jej rozwoju podczas panelu dyskusyjnego „Jak wzmacniać lokalne relacje?”, w którym udział wzięły Panie Dyrektorki z Biblioteka w Kamieniu Krajeńskim Miejska Biblioteka Publiczna w Człuchowie oraz Biblioteka Publiczna Gminy Nowa Wieś Lęborska.
Dziękujemy za liczne przybycie i mamy nadzieję, że za rok uda nam się znów zorganizować Festiwal Projektów Twórczych z jeszcze dłuższą listą podziękowań i prelegentów!
Wydarzenie pod patronatem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku.
Działanie dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Występ
panel dyskusyjny
Dyrektor CKST
podziękowania
Skip to content