Zakończenie Uniwersytetu Młodzieżowego

Wczoraj odbyło się uroczyste zakończenie Uniwersytetu Młodzieżowego. Nasi studenci oficjalnie, odebrali dyplomy – absolwenta. Był to rok pełen zdobywania nowych umiejętności, cennych doświadczeń oraz inspirującej wiedzy.
Podczas uroczystości nie zabrakło również wyjątkowych atrakcji. Na naszych absolwentów czekały niespodzianki w postaci:
✨ pokazu baniek mydlanych „Bubble Show” w wykonaniu Andżeliki Kocur – półfinalistki programu „Mam Talent!”,
🎤 występu Wiktora Sasa – zwycięzcy „The Voice Kids” oraz tegorocznego reprezentanta Polski na Eurowizji Junior.
Dziękujemy wszystkim za obecność, a naszym studentom za aktywny udział w warsztatach, wycieczkach i wszystkich wspólnie spędzonych chwilach. To dzięki Wam ten rok był tak wyjątkowy!🥰
Projekt został sfinansowany w ramach programu „Kulturalny Orlen”, organizowanego przez ORLEN S.A. oraz Fundację im. Ignacego Łukasiewicza
Przejdź do treści