Kino Plenerowe – Uniwersytet Młodzieżowy
W sobotni wieczór odbyło się kino plenerowe, które było 1 częścią zakończenia projektu ,, Tworzymy sztukę” – Uniwersytet Młodzieżowy. Nastąpiła projekcja filmu „Siła naszych marzeń” oraz wspólne spotkanie przy ognisku.
Dziękujemy wszystkim za obecność!!