Kino Plenerowe – Uniwersytet Młodzieżowy

W sobotni wieczór odbyło się kino plenerowe, które było 1 częścią zakończenia projektu ,, Tworzymy sztukę” – Uniwersytet Młodzieżowy. Nastąpiła projekcja filmu „Siła naszych marzeń” oraz wspólne spotkanie przy ognisku.🔥

Dziękujemy wszystkim za obecność!! 

Projekt został sfinansowany w ramach programu „Kulturalny Orlen”, organizowanego przez ORLEN S.A. oraz Fundację im. Ignacego Łukasiewicza
Przejdź do treści