Noc Kupały

Za nami sobotnia Noc Kupały, podczas której mogliśmy podziwiać występy naszych lokalnych artystów oraz Grzegorza Niemczyka i Marty Kruczkowskiej z zespołem. 🎼☺️
Nie zabrakło również nawiązań do dawnych zwyczajów – chętni mogli wziąć udział w pleceniu wianków. Uczestnicy przygotowali wiele pięknych kompozycji, spośród których jury wyłoniło zwycięzców konkursu, przyznając nagrody za trzy pierwsze miejsca.💐🌼🌸
Zgodnie z tradycją, wianki zostały puszczone na wodę tworząc malowniczy obraz.🤩
Najmłodsi mogli korzystać z przygotowanej specjalnie dla nich strefy aktywności z nagrodami.🎨🧩
Wieczór zakończył się wspólnym seansem kina plenerowego, który był 1 częścią zakończenia projektu ,, Tworzymy sztukę” – Uniwersytet Młodzieżowy. Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólne celebrowanie najkrótszej nocy w roku!😍🥰
Przejdź do treści