Kino plenerowe

Serdecznie zapraszamy uczestników projektu „Tworzymy Sztukę” – Uniwersytet Młodzieżowy, ich rodziny oraz wszystkich mieszkańców i gości na wyjątkowy wieczór pod gwiazdami! ✨
20 czerwca 2026 r., godz. 21:00 (zaraz po Nocy Kupały)
Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy nad Jeziorem Żuczek w Debrznie
W programie projekcja filmu „Siła naszych marzeń” oraz wspólne spotkanie przy ognisku. 🔥
To będzie doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu i stworzenia pięknych wspomnień na rozpoczęcie wakacji. ☀️
Do zobaczenia nad Jeziorem Żuczek! 🎥🍿
Projekt został sfinansowany w ramach programu „Kulturalny Orlen”, organizowanego przez ORLEN S.A. oraz Fundację im. Ignacego Łukasiewicza
Przejdź do treści