Wczoraj odbyło się uroczyste zakończenie Uniwersytetu Młodzieżowego. Nasi studenci oficjalnie, odebrali dyplomy – absolwenta. Był to rok pełen zdobywania nowych umiejętności, cennych doświadczeń oraz inspirującej wiedzy.
Podczas uroczystości nie zabrakło również wyjątkowych atrakcji. Na naszych absolwentów czekały niespodzianki w postaci:

pokazu baniek mydlanych „Bubble Show” w wykonaniu Andżeliki Kocur – półfinalistki programu „Mam Talent!”,

występu Wiktora Sasa – zwycięzcy „The Voice Kids” oraz tegorocznego reprezentanta Polski na Eurowizji Junior.