Spotkanie Klubu Mocnej Książki i Dobrej Kawy

Wtorkowe, ostatnie przed wakacyjną przerwą spotkanie Klubu Mocnej Książki i Dobrej Kawy przebiegło dokładnie tak, jak lubimy najbardziej – trochę rozmów o książkach, trochę wspomnień, dużo śmiechu… i oczywiście przy dobrej kawie. ☕️📚
Tym razem poruszyłyśmy tyle tematów, że trudno byłoby je wszystkie spisać. Wspominałyśmy nasze wydarzenia, wróciłyśmy do spotkań autorskich, polecałyśmy sobie książki na letnie wieczory. 😍
Ale przecież nasz Klub Książki to nie tylko siedzenie i rozmowy! Były też zabawy, trochę główkowania i wspólne układanie wakacyjnego telegramu – a wiadomo, że najlepsze pomysły przychodzą właśnie między łykiem kawy a kolejnym wybuchem śmiechu. 😄😋
To właśnie lubimy najbardziej – że każde spotkanie wygląda trochę inaczej. Czasem wspominamy, czasem tworzymy coś nowego, a zawsze wychodzimy z dobrym humorem.💛
A o to fotorelacja z naszych spotkań minionego sezonu czytelniczego klubu. 😉
Przejdź do treści