Wtorkowe, ostatnie przed wakacyjną przerwą spotkanie Klubu Mocnej Książki i Dobrej Kawy przebiegło dokładnie tak, jak lubimy najbardziej – trochę rozmów o książkach, trochę wspomnień, dużo śmiechu… i oczywiście przy dobrej kawie.
Tym razem poruszyłyśmy tyle tematów, że trudno byłoby je wszystkie spisać. Wspominałyśmy nasze wydarzenia, wróciłyśmy do spotkań autorskich, polecałyśmy sobie książki na letnie wieczory.
Ale przecież nasz Klub Książki to nie tylko siedzenie i rozmowy! Były też zabawy, trochę główkowania i wspólne układanie wakacyjnego telegramu – a wiadomo, że najlepsze pomysły przychodzą właśnie między łykiem kawy a kolejnym wybuchem śmiechu.
To właśnie lubimy najbardziej – że każde spotkanie wygląda trochę inaczej. Czasem wspominamy, czasem tworzymy coś nowego, a zawsze wychodzimy z dobrym humorem.
A o to fotorelacja z naszych spotkań minionego sezonu czytelniczego klubu.