Turniej FIFA Ostatnio w naszym Centrum Kultury jest bardzo głośno Myśleliśmy, że nie da się przebić Mikołajek, które odbyły się 6 grudnia, ale … W sobotę odbył się Mikołajkowy turniej w Fifę Było wiele emocji i ciekawych akcji Ostatecznie po ponad 3 godzinach gry udało się wyłonić zwycięzców. 1 miejsce Filip K.2 miejsce Igor K.3 miejsce Wojtek K.Dla wszystkich wielkie brawa Powiązane wpisyWystawa prac plastycznych Wiktora RutkowskiegoCzytaj dalej